Maksim Gorki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maksim Gorki

Forum Osnovne Skole Maksim Gorki :)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 best friend 4ever...

Ići dole 
+5
[T-MaC][Admin]
BabyJane
Ludo_luda_mala
^^_jowanna_^^_woliiiiiii_
iVaNaaa{CrAzY---gIrL}
9 posters
AutorPoruka
iVaNaaa{CrAzY---gIrL}

iVaNaaa{CrAzY---gIrL}


Broj poruka : 169
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSre Okt 24, 2007 6:34 pm

znaciii..sve je jasnoo..ko su vam naj drugovi i drugarice?...

drugarice: jovana,vasilisa,zana,micka i ana k-one naj naj naj...koje najvise voliiim...a odma posle njih su mi:milena canovic,milica radunovic,dunja i nikoleta....imam jos masu onih kojima mogu dosta toga rec ali mi ih je muka nabrajat,a jedne od njih su:warwarka,punky fish,loodo looda...

drugovi: srdja,luka terzic,sora,mili,balsa i coda -oni naj naj naj..koje najvise volim...a odma posle njih:vuk,nemanja cipranic,drago,danilo vujanovic,slaven,zarko,qso,luka ivanovic...ima ih jos masu ali mi ih je muka nabrajat..=)))...

ma ljudiii...ja vas sve voliim...=)=******************************


Poslednji put izmenio dana Sub Okt 27, 2007 12:40 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
^^_jowanna_^^_woliiiiiii_
Admin
^^_jowanna_^^_woliiiiiii_


Broj poruka : 95
Datum upisa : 23.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSre Okt 24, 2007 8:29 pm

meni su naj dlugaliceeee:ivana,vasilisa,zana i ana k....znaciii njih voviiiiiiim najviseeeee...a imam jos masu extlaaa,koje su odma posle ove 4:elenaaa,tamara[sweexy],jovana,ana,tijanaaa...

a dlugoviiii:srdja,vuk,zarko i coda....njiiiiih obozavaaaam,sve im mogu rec....a posle njih su mi:cipro,balsa,slaven,stano,mili....

i takoc...=***************************************************


Poslednji izmenio dana Pet Nov 02, 2007 6:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ludo_luda_mala

Ludo_luda_mala


Broj poruka : 95
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 5:17 pm

Uf masuu njih...ovaj kao sestre su mi klosha i kica..onda odma posle njih newa,arijanaa,sara,jovana,tamara sav.cucka i tomanaa...aa posle njihh jovana,ivaanaa,elenaaa,jelena w. i to je to..njima nns vjerujem=D
drugovii:wuk dzankic,kora i zola...etoo takoo=D
aa da i hana...=D sreca moja=D


Poslednji izmenio dana Sub Okt 27, 2007 2:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BabyJane

BabyJane


Broj poruka : 127
Godina : 30
Location : ChristinaLand.... :P
Datum upisa : 25.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 7:08 pm

Drugarice:
Ana K,Azra(doduse ona mi je sestra al ok) Wink Bocka(definitivno najvise njoj vjerujem) Nina Mulic..Tijana ...-Najvaznije i najbolje...
Ostale:Ana r,Silvija,Milena...I tako...

Drugovi:
Srdja,Balsa,Mili....-najvazniji...
Ostali:Sora....Stano,Fico i Andrija (iz 8-6)...eto.... Razz
Nazad na vrh Ići dole
iVaNaaa{CrAzY---gIrL}

iVaNaaa{CrAzY---gIrL}


Broj poruka : 169
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 11:22 pm

ja imamo samo jednog naj druga... L U K U T E R Z I C ...jedina osoba u koju imam povjerenja..i za koju znam da me nikad nece iznevjerit..niko vise...
Nazad na vrh Ići dole
[T-MaC][Admin]
Admin
[T-MaC][Admin]


Broj poruka : 104
Godina : 30
Location : PeeeGeee stara :))))
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 1:13 am

Najboljii drugowii:Wuk,Balsha,Shora,Mili,Dowla,Zarko,Sawa,Stano,Qso.... Very Happy Cool


Najbolje drugarice:jowana grupkovic,IvaNaaa,tamaraaa(sWeeXy) i waskaaa... Very Happy Laughing


Poslednji izmenio dana Čet Nov 01, 2007 6:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://maksimgorki.serbianforum.info
iVaNaaa{CrAzY---gIrL}

iVaNaaa{CrAzY---gIrL}


Broj poruka : 169
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 7:22 pm

iVaNaaa{CrAzY---gIrL} ::
ja imamo samo jednog naj druga... L U K U T E R Z I C ...jedina osoba u koju imam povjerenja..i za koju znam da me nikad nece iznevjerit..niko vise...

inace...ovo sam napisala u trenutq razocarenja...=)..

naj drugovi:srdja..luka t...coda...balsa...a posle:vuk..zarko...slaven...cipro...niko...i jos dosta njih...

naj drugarice:jovana...vaska..zana...micka...milena canovic..dunja..milica radunovic..nioleta..milica celebic...
Nazad na vrh Ići dole
^_c0oCkA_^=))

^_c0oCkA_^=))


Broj poruka : 102
Godina : 30
Location : lalala... peeegeeeee:DDD lol
Datum upisa : 01.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimePet Nov 02, 2007 5:09 pm

owakooo....


TOMANA TOMANA TOMANA TOMANA TOMANA TOMANA I SAMO TOMANA.....tj. tomana je osoba kojoj wjerujem...jedina!
ima osoba kojima cu ubrzo moci da wjerujem....al za sad neka ga owakooo......
a onda idu IwaNa k.,Jowanna g.,jelena wuchinic......neka bude tijana........WARWARKA-MIA I love you
shto se ostalix tichee....wasilisa mi se chini kao dobra djewojka....onda anja kechalowic...andjela golubowic....arijana,jowana,sara,newa,tamara sawicewic...
Milica RAdunowi(ona mi je qma al nema weze...),dunja...electra...maja radunowic.... Wink onda...bojana(so_chery) i MARTAA!!(pop rock princess)....i takooo0o0ccccCC...
aaa drugowiii:xmmm......Matija Bozanowic....luka kosowic.....gospodin Srdja Mijowic.....slawen..eee da i KALU!!!ON OBAWEZNO!!!=))).iii takooo..... I love you Smile
onda posle njix.....cipro malii...on je cool...dowla,ogi...abstract...bugsy....wuk dzankic,perisha,kora,zola......itd itd.....
wolim was!!!!
al samo owe koje sam napisala...=)))
I love you I love you I love you I love you Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz Very Happy Very Happy drunken
Nazad na vrh Ići dole
iVaNaaa{CrAzY---gIrL}

iVaNaaa{CrAzY---gIrL}


Broj poruka : 169
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 10:23 pm

iVaNaaa{CrAzY---gIrL} ::
znaciii..sve je jasnoo..ko su vam naj drugovi i drugarice?...

drugarice: jovana,vasilisa,zana,micka i ana k-one naj naj naj...koje najvise voliiim...a odma posle njih su mi:milena canovic,milica radunovic,dunja i nikoleta....imam jos masu onih kojima mogu dosta toga rec ali mi ih je muka nabrajat,a jedne od njih su:warwarka,punky fish,loodo looda...

drugovi: srdja,luka terzic,sora,mili,balsa i coda -oni naj naj naj..koje najvise volim...a odma posle njih:vuk,nemanja cipranic,drago,danilo vujanovic,slaven,zarko,qso,luka ivanovic...ima ih jos masu ali mi ih je muka nabrajat..=)))...

ma ljudiii...ja vas sve voliim...=)=******************************
Nazad na vrh Ići dole
Ludo_luda_mala

Ludo_luda_mala


Broj poruka : 95
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimePet Nov 09, 2007 5:01 pm

osobe kojim sve pricam su:bocka,tomana,wild girl i sneza...od drugova je wuk dz osoba kojoj naj vjerujem
Nazad na vrh Ići dole
_Picasso_

_Picasso_


Broj poruka : 30
Datum upisa : 09.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimePet Nov 09, 2007 8:41 pm

Iwana ne mogu da vjerujem da nisam medju prvima Sad ...
shalim se...
naj drugovi:Drago...
Nazad na vrh Ići dole
iVaNaaa{CrAzY---gIrL}

iVaNaaa{CrAzY---gIrL}


Broj poruka : 169
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 3:54 pm

pa ovakooo...
stavicu one u koje imam najvise povjerenja i kojima sve mogu rec..

drugoviii:danilo jovanovic...luka terzic...danilo vujanovic...mili bajramovic...balsa radunovic...ondaaa...ognjen jovicevic..luka ivanovic...niko martinovic...i masu njih..

drugariceee:vasilisa vlahovic...zana buric...milena vuletic..milica celebic...milena canovic..a posle njih:nikoleta milic..dunja jovanovic..milica radunivic...
Nazad na vrh Ići dole
^_DaNnY_^ :)

^_DaNnY_^ :)


Broj poruka : 90
Location : =DDDDD
Datum upisa : 25.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimePon Nov 26, 2007 12:03 am

pfffffff.......Iskreno recheno naj drugaricu nemam....I mnogo bolji su mi drugowi.... Very Happy

Al' ajd' nek bude owako:

NAJ DRUGARICE:MINA MANDIC(,BOJANA KALEZIC,MARIJA K.,MASHA MILOSHEWIC,COOCKA,IWANA KARADZIC Very Happy......

NAJ DRUGOWI:IGOR,LUKA KOSOWIC,NIKOLA IWANOWIC... Very Happy ......

........ITD......


Poslednji izmenio ^_DaNnY_^ :) dana Pet Apr 04, 2008 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
_Picasso_

_Picasso_


Broj poruka : 30
Datum upisa : 09.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 2:10 pm

hmm...
imam nekoliko super drugova:drago,andrej,dario,choda...

naj drugarica:iwana
Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
^_DaNnY_^ :)

^_DaNnY_^ :)


Broj poruka : 90
Location : =DDDDD
Datum upisa : 25.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 8:22 pm

^^_Danny_^^ ::
pfffffff.......Iskreno recheno naj drugaricu nemam....I mnogo bolji su mi drugowi.... Very Happy

Al' ajd' nek bude owako:

NAJ DRUGARICE:MINA MANDIC(SUTJESKA),BOJANA KALEZIC(SHTAMPAR),MARIJA K.,MASHA MILOSHEWIC,COOCKA,IWANA KARADZIC Very Happy......

NAJ DRUGOWI:IGOR,LUKA KOSOWIC,NIKOLA IWANOWIC,WUK DJURISHIC... Very Happy ..........

........ITD......


Poslednji izmenio ^_DaNnY_^ :) dana Pet Apr 04, 2008 6:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
^_DaNnY_^ :)

^_DaNnY_^ :)


Broj poruka : 90
Location : =DDDDD
Datum upisa : 25.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:50 pm

I DA......XENIJA BRAJOWIC!!!!!!!!EXTRA DRUGARICA...
Nazad na vrh Ići dole
Ludo_luda_mala

Ludo_luda_mala


Broj poruka : 95
Datum upisa : 22.10.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimePet Dec 21, 2007 8:15 pm

Cucka,Sneza & Kica-Sestre;D
a naj drugarica-Warwarka,Jovana g.,Arijana,Sara,neva,tamara,jovanaaa,So chery,Wild girl,sakyca i joss masu masu masu njih;D
A drugovii:
Shully I Wuk dz.-kaa braca;D
A ostalo standarnoo..;D
Nazad na vrh Ići dole
^_DaNnY_^ :)

^_DaNnY_^ :)


Broj poruka : 90
Location : =DDDDD
Datum upisa : 25.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 12:18 am

najnowije Razz Very Happy

drugarice: JELENA GRUPKOWIC,MINA MANDIC,ANA LUBURIC,IWANA KARADZIC,COOCKA,JOWANA GRUPKOWIC,MASHA MILOSHEWIC...I TAKOC..

drugowi:IGOR,NIKOLA,LUKA KOSOWIC.......


Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
^_DaNnY_^ :)

^_DaNnY_^ :)


Broj poruka : 90
Location : =DDDDD
Datum upisa : 25.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:59 am

oowwwwwwwo je bilo prije.....sad:

Posto naj drugarice nemam iako ne bash naj owe su i eeextra:Xenija Brajowic,Ana L.,Coocka,Sanja,Tijana Poleksic,Iwana Karadzic itd.....


Drugowi:Igor,Nikola,Luka itd...


p.s.nadam se da se owo nece promijenit za 2 dana...=pp
Nazad na vrh Ići dole
^_c0oCkA_^=))

^_c0oCkA_^=))


Broj poruka : 102
Godina : 30
Location : lalala... peeegeeeee:DDD lol
Datum upisa : 01.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimePet Jan 25, 2008 3:30 pm

uxxx....sad ono naaaj naaaaj naaaj!!!!
drugowi:
1. ognjen (fernandito)
2. dushan (G`n`R) iako je ljut na mene...wolim te nns:**** Sad Sad
3. wuk (LeGeNdInHo) i owaj mi je wrh drug ali se stalno swadjamo!:*****
4. mugi
owo su 4 brata...ww nns
posle njix...SRDJA!!!( _T-mAc_)...kora,zola,perisha,kalu,shomi,matija bozhanowic,luka kosovic...xmmm....dowlica
...
drugarice...:
1.mina(__mInNa__)
2,elena (_ PuNkY_fIsH_)
3.jowana(_jowanna)
4.iwana(IvAnAAAA_crazy_girl_)
owo su 4 sestre...
posle njix:klapica iz shtampara...(marta,xenia,masha,mia,iva,natasha,sara..)..ondaaaa...jelena wuchinic,tomana cetkovic(_MiSs_gUeVARa_)...ondaaa..nina(_nInIcA)...tachi moj mawi(_SwEeXy_)...dushica(_MaFiJaShIcA_)..newena(_NeCkY_)..ondaaaaa....marija micowic..mina amidzhic....anja milachic .. ondaaaa..zorana lakicewic...ana lalichic....to bi bilo to ja mislim...
Nazad na vrh Ići dole
_Charlotte_

_Charlotte_


Broj poruka : 25
Datum upisa : 27.01.2008

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 3:36 am

paaaa....naaaj drugarice: Ana R....Jovana G..ondaa:..Marijana B....Danijela P...Ivana K...Zana B..Vaska...itd...
aaaa drugovii : Cule...Srdja...Balsa R...Marko S....itd Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
^_DaNnY_^ :)

^_DaNnY_^ :)


Broj poruka : 90
Location : =DDDDD
Datum upisa : 25.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 3:05 am

Owako:Xenija Brajowic,Ana Luburic, one su mi ono bash extra...Pa ondaaa Jelena G.,Sanja R-ona mi je stwr super drugarica!Ana K. Smile ,Tijana Poleksic,Jowana R.,minna,silwija,iVaNaaaa,Masha Miloshewic,coocka

I ima nekih osoba koje su mi ok...Imaa ih dooosta,nmg sad nabrajat....


A drugowi...Imam dosta eeextra drugowa,al mi je igor ka` brat...


Poslednji izmenio ^_DaNnY_^ :) dana Sub Maj 10, 2008 12:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
^_DaNnY_^ :)

^_DaNnY_^ :)


Broj poruka : 90
Location : =DDDDD
Datum upisa : 25.11.2007

best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 3:13 am

al ja nzm jel owo 4ever....lol...a ne ozb..Very Happy....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





best friend 4ever... Empty
PočaljiNaslov: Re: best friend 4ever...   best friend 4ever... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
best friend 4ever...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Maksim Gorki :: FoRuMi :: MaXiM CaFfE-
Skoči na: